Co u nás najdete

Lezecká stěnka:

Lezecká stěna je určena k volnému lezení. Při používání této stěny je nutno dbát určitých pokynů, která jsou vypsána v sekci Provozní řády - Lezecká stěnka. Většinou tuto atrakci používají v našem Sportparku ti nejmenší, ale tato lezecká stěna je určena samozřejmě pro lidi každého věku. Přiďte i vy a vyzkoušejte si tuto atrakci, která se nachází hned u vstupu do Sportparku!

Multifunkční hřiště:

Multifunkční hřiště kloubí na menším prostoru hned několik sportovišť najednou. Díky barevnému odlišení hraničních čar tak na jediném prostoru můžete kombinovat několik sportů, jako například fotbal, basketbal, volejbal, nohejbal aj. Neváhejte a přijďte si vyzkoušet naše zbrusu nové multifunkční hřiště - ať sami nebo s partou přátel. Je možné si samozřejmě hřiště rezervovat pro soukromé účely - turnaj - přímo u správce Sportparku. Kontakt na správce najdete v sekci Kontakty.

Dětské hřiště:

Hřiště je primárně určeno pro děti do 12ti let. A co vám zde nabízíme?

Velké hřiště:
  • Sestava 4 věže
  • Houpadlo na pružině Oslík
  • Houpadlo na pružině Sloník
  • Pískoviště
  • Basketobalový koš
  • Dvojhoupačka závěsná
Malé hřiště:
  • Jednomístná houpačka pro nejmenší
  • Pískoviště
  • Průlezka žebřík
  • Průlezka tunel
Vzduchová trampolína:

Snad nejvyužívanější atrakce v našem Sportparku je vzduchová trampolína. A co je vzduchová trampolína? Vzduchová trampolína je zábavní prvek podobný nafukovacím hradům. Rozdíl je v tom, že se jedná o venkovní herní prvek, který je pevně zabudován v zemi. Trampolína plynule přechází z povrchu země do "bubliny". Tím že se svažuje k zemi není nutné jí vybavovat ochrannými sítěmi. I zde je samozřejmě nutné řídit se přesně stanovenými pravidly, které najdete buď přímo u atrakce anebo v sekci Provozní řády - vzduchová tramplína.

In-line dráha:

Naše nově zbudovaná in-line dráha dlouhá 1077m láká svou obtížností snad každého rekreační či profesionálního bruslaře. In-line dráha lemuje písčité chodníčky určené pouze pro chodce. Přímo u vstupu do areálu se pro vás nachází skříňky a lavička, kde se můžete přezout a své osobní věci vložit do našich uzamykatelných skříněk. Pozor! Před vstupem na in-line je třeba se seznámit s provozní řádem, který je umístěn přímo na začátku in-line dráhy nebo se s ním můžete seznámit na našich stránkách v sekci Prozozní řády - In-line dráha.

Bylinková zahrada:

Dalším zpestřením našeho parku je bylinková zahrádka, která lemuje prostor kolem fontány. Jednotlivé bylinky jsou vysázeny po skupinkách dle svých léčivých schopností a dle toho jsou i tyto jednotlivé skupiny pojmenovány, např. PROTI BOLESTI, PROTI NESPAVOSTI, PROTI BOLENÍ ZUBŮ, PROTI NADÝMÁNÍ aj. Bylinková zahrádka tak může sloužit i školám či školkám jako nauka pro další vzdělávání.

Sportpark Ostrov nabízí široké spektrum využití, kromě výše zmíněných aktrakcí zde naleznete ještě: BLUDIŠTĚ, OHNIŠTĚ, HŘIŠTĚ PRO PETANGUE - umístěny po celém areálu.

Přijďte si vyzkoušet naše atrakce a přesvědčte se sami!

Těšíme se na vaší návštěvut, team Sportparku Ostrov.